Kural Kaplama; 1990 yılında kurulan firmamız 2000 yılına kadar farklı sektörlerde hızmet vermistir. 2000 yılında ahşap sektöründe faali
» Devamı İçin Tıklayınız
Uzun çalışmalar sonucunda web sitemizi özenle hazırlayıp siz değerli müşterilerimizin ürün modellerimizi uzaktan inceleyebiliceğiniz, göze hitap edece
 Hakkımızda

Kural Kaplama; 1990 yılında kurulan firmamız 2000 yılına kadar farklı sektörlerde hızmet vermistir. 2000 yılında ahşap sektöründe faaliyet göstermeye başlayan şirketimiz bu zamana kadar hizmet ve kaliteden ödün vermediği için ahşap sektöründe öncü kuruluşlar arasına girmiştir.

Kural Kaplama olarak en önemli hedefimiz en iyi kalitedeki malzemelerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktır. Tabi bunu yaparken müşterilerimizin isteklerini karşılamaya azami önem vermekteyiz. Ahşap kaplama ürünleri sürekli gelişmekte olan bir ürün olduğundan, bu yöndeki talepler gün geçtikçe büyümektedir. Biz de sizin taleplerinizi karşılamak için elimizden gelen her türlü yardımı yapmaya gayret göstermekten hiç çekinmiyoruz.

Ahşap doğallıkdır, sağlıkdır, insana huzur verir, bizlerle yaşayan bizlerle nefes alan, doğal bir malzemedir, ona dokunmanın onu hissetmenin ve onun içinde yaşamanın zevki ve keyfi ise bambaşkadır. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

 Şirket Resimleri